آیروم سرویس

تعمیرات لوازم خانگی در ارومیه

آدرس ما

ارومیه / خیابان میثم

تعمیر بخاری در ارومیه

تعمیر بخاری در ارومیه
216
22 آذر 1402
adminirum

بخاری وسیله ای برای گرم کردن محیط است حال این محیط می تواند منزل باشد یا بیرون از آن.با آمدن فصل زمستان لوازم گرمایشی جایگزین لوازم سرمایشی می شوند.جالب است بدانید بخاری گاز سوز در 167 سال پیش در سال 1856 میلادی معادل با 1235 شمسی توسط شرکتی انگلیسی با اسم پیتیت و اسمیت ساخته شد.درست است که بخاری هوا را در ابتدا به صورت موضعی گرم می کند،اما با گذشت زمان به تبعیت از قانون انتقال گرما،کل محیط را گرم میکند.تعمیر بخاری در ارومیه توسط آیروم سرویس فقط با یک تماس : 09359321074

تعمیرات بخاری در ارومیه

در گذشته بخاری ها با سوخت هایی مانند زغال سنگ و هیزم کار می کردند.بعد ها سیستم عوض سشد و سوخت بخاری ها از هیزم و زغال به گاز طبیعی یا گاز مایع تبدیل شد.در گذشته نیز دودکش برای سازندگان مهم بود و به مسیر انتقال دود توجه ویژه ای داشتند.معمولا جنس دودکش ها در آن زمان به دلیل استقامت در برابر حرارت و گران نبودن نسبت با سایر فلزات،چدنی و یا آهنی بود.جالب است بدانید امروزه در کشور های اروپایی به دلیل کمبود و گرایی عجیب منبع گازی،استفاده از بخاری های هیزمی هنوز در بسیاری از کشور های اروپایی رایج است.

تعمیرات بخاری گازی در ارومیه

مشکلات رایج بخاری های گازی

  1. خرابی و خاموش شدن شمعک
  2. خاموشی ناگهانی بخاری
  3. عدم روشن شدن اولیه
  4. شعله بسیار پایین شمعک
  5. غیر استاندارد بودن اندازه شعله های خود بخاری
  6. پیچیدن بوی گاز هنگام گذاشتن شعله بر روی کمترین شعله

روشن نماندن شمعک بعد از رها کردن ولوم فرمان،یکی از رایج ترین مشکلات بخاری های گازی می باشد.در صورت بروز چنین مشکلی باید بعد از اطمینان از باز بودن فلکه گاز،بوبین و ترموکوبل دستگاه را چک کنید.

اگر بخاری شما به صورت خود به خود بعد خاموش می شود به احتمال زیاد مشکل از گرم نشدن ترموکوبل و یا عدم تنظیم شمعک می باشد.اگر آن ها را بررسی کنید مشکل شما حل خواهد شد.

تعمیر بخاری در ارومیه با آیروم سرویس : 09359321074

تعمیر بخاری در ارومیه

علت اصلی روشن نشدن بخاری نیز مربوط به ترموکوبل است.یا از جای خود در شعله شمعک در جای مناسب خود قرار نداشته باشد نمی تواند به درستی عمل کرده و مسیر گاز را باز کند.در صورت قرار داشتن ترموکوبل در محل مناسب خود،علت ممکن است از خرابی ترمو کوبل باشد و بهتر است تعویض شود.

تعمیرکار بخاری در ارومیه

گاهی نیز به علت کثیفی و آلودگی،سوراخ های مشعل گاز دچار گرفتگی می شوند.در این صورت شعله ی گاز شما کم خواهد شد.برای بهتر شدن باید مسیر گرفته شده باز و تمیز شود تا بتوان بیشتره بهره گرمایشی را از بخاری برد.

علت پایین بودن شعله فندک نیز می تواند از کثیفی و جرم گرفتگی باشد.برای رفع این مشکل می توانید رو پوش شیر کنترل را برداشته و فیلتر های کثیف و جرم گرفته را عوض کنید.البته قبل از آن از باز بودن مسیر گاز مطمئن باشید.

درصورتی که بخاری را روی کمترین حالت می گذارید و بوی گاز در فضا می پیچد،شعله شما تنظیم نیست.باید پیچ تنظیم شعله را در حالت درست قرار دهید.

برای گرفتن مشاوره رایگان در مورد تعمیر بخاری در ارومیه می توانید با این شماره  تماس بگیرید: 09359321074

تعمیرات بخاری برقی در ارومیه

تعمیر یخچال در ارومیه

اینستاگرام آیروم سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه / خیابان میثم / بعد از پاستور

موبایل: 09359321074

شنبه تا پنجشنبه 8 تا 22

info@irumservice.ir

آخرین مقالات

لینک های مفید