آیروم سرویس

تعمیرات لوازم خانگی در ارومیه

آدرس ما

ارومیه / خیابان میثم

تعمیر جاروبرقی در ارومیه

تعمیر جاروبرقی در ارومیه

تعمیر جاروبرقی در ارومیه از دیگر خدمات آیروم سرویس می باشد.جاروبرقی ها به علت استفاده نادرست و غیر اصولی می توانند با مشکلاتی مواجه شوند که اگر در اسرع وقت حل مشکل شود،از هزینه های بیشتر جلوگیری میکند.

مثلا اگر بلبرینگ دستگاه دچار مشکل شده باشد و در زمان مناسب تعمیر نگردد ممکن است کل موتور دستگاه دچار خرابی شده و هزینه زیادی به همراه داشته باشد.

شما میتوانید با مشاوره رایگانی که از ما می گیرید در حفظ و نگهداری این محصول موفق باشید.جهت مشاوره به شماره 09359321074 زنگ بزنید.

خرابی بلبرینگ جاروبرقی:

یکی از قطعات مهم جاروبرقی قطعه ای به نام بلبرینگ است.بدون وجود بلبرینگ سالم موتور دستگاه به هیچ وجه درست کار نمیکند.بلبرینگ ها در اثر گذر زمان به دلایل ضرب دیدگی و یا کثیف شدن از کار می افتند.که باید در این صورت فورا تعمیر و یا تعویض شوند.اگر به خرابی بلبرینگ توجه نکنیم و از دستگاه کار بکشیم آسیب های جدی تری به دستگاه وارد می شود.اگر میخواهید نکات بیشتری درمورد تعمیر جاروبرقی در ارومیه را ببینید هایلایت های صفحه اینستاگرام آیروم سرویس رو ببینید.

علائم خرابی بلبرینگ:

اما از کجا بدانیم این قطعه ی مهم و حیاتی دچار خرابی شده؟آیا می شود بدون مراجه به متخصصین امر،خودمان هم متوجه این عیب بشویم؟

فهمیدن خرابی بلبرینگ توسط تعمیرکار چندان کار پیچیده ای نیست.کافیست دستگاه را باز کرده و بلبرینگ ها را بچرخاند.اگر به سختی چرخید و یا صدایی از آن خارج شد و به گوش رسید قطعا بلبرینگ ها دچار خرابی شده اند.

ولی یک راه حل ساده برای کسانی که قادر باز کردن دستگاه و تست نمودن آن نیستیند این است که اگر هنگام استفاده صدای غیرطبیعی مانند صدای زوزه از آن خارج شد و یا جاروبرقی لرزش غیرطبیعی داشت قطعا بلبرینگ ها نیاز به تعویض دارند.

تعمیر جاروبرقی در ارومیه و مشاوره رایگان توسط تیم آیروم سرویس از طریق تماس با شماره 09359321074

تعویض بلبرینگ جاروبرقی

دلایل خرابی بلبرینگ

موتور جاروبرقی دارای دو بلبرینگ است که در اصلا بدون وجود آن دستگاه عملکرد صحیحی نخواهد داشت.

تعمیر جاروبرقی در ارومیه را با آرامش خاطر به ما بسارید.

بلبرینگ موتور جاروبرقی

 

چگونه میتوانیم از خرابی بلبرینگ جلوگیری کنیم؟

  • شما می توانید با تعویض فیلتر های جاروبرقی یا شستن آنها تا حد زیادی از خرابی بلبرینگ پیشگیری کنید و عمر جاروبرقی خود را افزایش دهید.برای دیدن آموزش اصول تعویض فیلتر جاروبرقی این کلیپ را در صفحه آیروم سرویس مشاهده کنید.
  • استفاده مداوم از جاروبرقی هم می تواند از علل خرابی آن باشد.

تعمیر جاروبرقی در ارومیه تنها با یک تماس:0935932107409104050568

 

جهت دیدن مطالب دیگر درمورد تعمیر سشوار در ارومیه اینجا کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه / خیابان میثم / بعد از پاستور

موبایل: 09359321074

شنبه تا پنجشنبه 8 تا 22

info@irumservice.ir

آخرین مقالات

لینک های مفید