آیروم سرویس

تعمیرات لوازم خانگی در ارومیه

آدرس ما

ارومیه / خیابان میثم

تعمیر سشوار در ارومیه

تعمیر سشوار در ارومیه

تعمیر سشوار در ارومیه یکی دیگر از خدمات تیم آیروم سرویس می باشد.امروزه سشوار یکی از ابزار های مهم و پر استفاده ای است که در هر منزلی یافت می شود.برای شماوره رایگان می توانید تماس بگیرید:09359321074

مشکلات رایجی که در تعمیر سشوار در ارومیه به وجود می آیند:

  • عدم حرارت مناسب
  • قطع شدن برق دستگاه
  • خرابی کلید های آن
  • قطع شدن سیم دوشاخه
  • عدم تولید باد مناسب
  • داغ شدن بیش از حد بدنه سشوار
  • شکستن پروانه
  • بیرون آمدن آتش از دهانه سشوار
  • شکستن بدنه
hair dryer repair
تعمیر سشوار در ارومیه

یکی از مشکلات رایجی که در مدل های مختلف سشوار ها دیده می شود، داغ شدن بیش از حد بدنه این دستگاه ها است. در اکثر مواقع بروز این حالت مربوط به خرابی فن و یا موتور و بعضا عمل نکردن ترموفیوز می باشد.

از آن جایی که وظیفه ترموفیوز یا همان فیوز حرارتی کنترل حرارت در مدار است و اجازه داغ شدن بیش از حد دستگاه را نمی دهد، اگر خراب شود شاهد داغ شدن بیش از حد بدنه سشوار خواهیم بود. در نتیجه به منظور تعمیر کردن سشوار، باید ترموستات را بررسی کرد و در صورت امکان آن را تعمیر کرد. اگر هم بنا به بررسی و عیب یابی کارشناسان تعمیر سشوار،امکان تعمیر وجود نداشته باشد، با تعویض این قطعه می توان برای رفع مشکلات سشوار اقدام کرد.

 

تعمیر سشوار در صورت روشن نشدن دستگاه
یکی از بدترین حالت هایی که ممکن است در یک سشوار با آن مواجه شویم، روشن نشدن دستگاه باشد. این عیب دلایل متفاوتی می تواند داشته باشد. در مرحله اول باید سیم و دوشاخه های سشوار چک شود.در صورت پارگی و خرابی این بخش ها، ممکن است جریان برق به درستی به سشوار نرسد.

در نتیجه باید برای تعمیر کردن سشوار این بخش ها را تعمیر و یا تعویض نمود. از طرف دیگر احتمال دارد بر اثر نوسانات جریان برق موتور دستگاه دچار مشکل شده باشد. مختل شدن عملکرد موتور یکی از جدی ترین مشکلات ایجاد شده در سشوار است. در این صورت باید برای تعمیر سشوار برای تعمیر یا تعویض موتور دستگاه اقدامات لازم را انجام داد.

تعمیر سشوار در ارومیه توسط تیم آیروم سرویس با تجربه و مهارت بالا انجام می پذیرد.برای مشاوره درمورد خرابی سشوار خود با این شماره تماس بگیرید : 09359321074

 

خرابی کلید های سشوار

بعضی وقت ها کلیدهای سشوار بدرستی کار نمی کنند و اختلال در آن ها موجب بروز مشکلاتی در کار سشوار می شود. در نتیجه باید این کلید ها توسط تعمیر کار لوازم برقی بررسی شده و جریان برق آن ها چک شود. در صورت اثبات خرابی کلید ها، می توان با تعمیر یا تعویض آن ها برای تعمیر سشوار اقدامات لازم را انجام داد.

برای دیدن مطالب بیشتر به صفحه اینستاگرام آیروم سرویس مراجعه کنید.

راهکار هایی برای افزایش طول عمر سشوار ها

سشوار ها نیز مانند سایر وسایل برقی یک طول عمر مفید دارند. اما می توان با رعایت برخی موارد مانع از خرابی زود هنگام آن ها شد. برای مثال تا جای ممکن در هنگام استفاده از سشوار از تکان خوردن شدید دستگاه یا افتادن و ضربه خوردن آن جلوگیری کنید.تلاش کنید از دستگاه برای مدت زمان خیلی طولانی استفاده نکنید و بعد از گذشت مدت زمانی که بدنه داغ شد،کمی به آن استراحت دهید تا سرد شود سپس دوباره می توانید از آن استفاده کنید.

 

رعایت نکات مهم در نگهداری و مراقبت از دستگاه های برقی می تواند تاثیر زیادی در افزایش طول عمر مفید آن ها داشته باشد. در نهایت اگر مشکلی در این دستگاه ها دیده شد، بهتر است برای تعمیر سشوار از مراکز تعمیرات لوازم آرایشی برقی کمک بگیرید و به هیچ عنوان شخصا دستگاه را باز و تعمیر نکنید.

تعمیر سشوار در ارومیه
تعمیر سشوار در ارومیه

دلیل کاهش حرارت سشوار خرابی المنت می باشد.اگر با تغییر حالت کلید حرارت کم و زیاد نمیشود،احتمالا دیود سوخته و سشوار شما فقط در یک حالت کار میکند.
اگر سشوار شما باد مناسب تولید نمیکند فن پروانه که وظیفه تولید باد و خنک کردن دستگاه را دارد دچار خرابی شده است.

تعمیر سشوار در ارومیه و مشاوره رایگان درمورد سایر لوازم خانگی از طریق تماس با شماره:0935932107409104050568

مطالبی دیگر درمورد لرزش لباسشویی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه / خیابان میثم / بعد از پاستور

موبایل: 09359321074

شنبه تا پنجشنبه 8 تا 22

info@irumservice.ir

آخرین مقالات

لینک های مفید