آیروم سرویس

تعمیرات لوازم خانگی در ارومیه

آدرس ما

ارومیه / خیابان میثم

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در ارومیه

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در ارومیه

سامسونگ یک شرکت کره ای است که در سال 1938 توسط آقای لی بیونگ چول بعنوان یک شرکتی تجاری تاسیس شد.در سال 1960 وارد صنعت الکترونیک شد و در اواسط ده 1970 وارد صنعت کشتی سازی شد.امروزه همان طور که می بینید سامسونگ در حوزه های متعددی وارد شده و با دیگر شرکت ها رقابت خوبی دارد از جمله ساخت موبایل،ماشین لباسشویی،ماشین ظرفشویی،انواع یخچال های خانگی و تجاری،تلوزیون و …تعمیرات تخصصی لباسشویی سامسونگ در ارومیه توسط آیروم سرویس انجام می شود که برای ارتباط با تکنسین های آن می توانید با این شماره ها تماس بگیرید:09359321074

تعمیر لباسشویی سامسونگ در ارومیه

لباسشویی های سامسنوگ یکی از ویژگی های برجسته ای که دارد این است که برای شستشو نیازی به زمان زیاد ندارد.در واقع در مدت کوتاه می تواند به شستشوی تمیز البسه بپردازد.یکی از جذاب ترین لباسشویی هایی که سامسونگ آن را تولید کرده لباسشویی add wash می باشد.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در ارومیه

مزایای لباسشویی add wash سامسونگ

سامسونگ در طرح جدید خود ایده خاصی به کار برده و یک در بر روی درب اصلی اضافه کرده که مزایای زیادی دارد.

  1. یکی از بزرگترین مشکلات استفاده از لباسشویی فراموش کردن لباسی است که معمولا بعد از شروع برنامه شستشو یادمان می افتد.در این مدل لباسشویی این مشکل براحتی قابل حل است و می توان در هر مرحله ای که یادتان افتاد یک یا چند لباس به آن اضافه کنید.
  2. این تنها حُسن این نوع از لباسشویی ها نیست.فرض کنید پس از شروع برنامه سشتشو یادتان بیوفتد که داخل جیب یکی از لباس ها چیزی جا گذاشتید که باید فورا آن را خارج کنید.در اینجا نیازی نیست که دستگاه را خاموش کنید،کافیست درب ثانویه را باز کرده و لباس مورد نظر را از داخل ماشین لباسشویی خارج کنید به همین راحتی!
  3. یکی دیگر از مزایای لباسشویی add wash این است که لباس هایی که حساسیت زیادی دارند را در هر مرحله از شستشو که دلتان خواست می توانید از داخل دستگاه خارج کنید.درست است که در اکثر لباسشویی ها برنامه متناسب با البسه حساس تعبیه شده است،اما باز هم ممکن است لباسی داشته باشیم که نمی خواهیم با دور تند شسته شود.
  4. کنترل با تلفن همراه هم یکی دیگر از مزایای این دستگاه فوق العاده می باشد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در ارومیه

علاوه بر موارد که گفته شد،زیبایی خاصی که این نوع لباسشویی ها دارد از مزیت های بزرگ لباسشویی add wash می باشد که آن را از دیگر دستگاه های مشابه خود متمایز کرده است.

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در ارومیه

با پیشرفت تکنولوژی امروزه دیگر کار های سختی که بشر گذشته با مشقت آن را انجام می داد توسط ماشین هایی که ساخت انسان هاست انجام می گیرد.یکی از این اختراعات جالب و مهم بشر ماشین لباسشویی می باشد.طراحی اولیه ماشین لباسشویی توسط یعقوب کریستین شوفر در سال 1967 میلادی کشیده و ثبت شد.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در ارومیه

طرح یعقوب طوری بود که با چرخاندن دسته چوبی،یک تکه چوبی رو لباس ها حرکت می کرد و کثیفی لباس ها را وارد یه محفظه دیگری در قسمت پایینی می شد.اما با گذشت زمان امروزه لباسشویی هایی تولید می شود که بسیار پیشرفته بوده و با مصرف انرژی پایین کارایی بسیار بالایی را ارائه می دهد.برای مثال دارای قابلیت هایی همچون حسگر تشخیص دما،حسگر تشخیص وزن لباس،حسگر تشخیص مقدار آب،برنامه های متناسب با جنس البسه ی داخل دستگاه،وصل شدن به اینترنت موبایل و کنترل از راه دور و …نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در ارومیه را از طریق سایت رسمی سامسونگ پیدا کنید.اما برای مشاوره رایگان درمورد لوازم خانگی خود می توانید با ما تماس بگیرید:0910405056809359321074

جهت آشنایی بیشتر مقاله تعمیرات لباسشویی را مطالعه فرمایید.

تعمیر یخچال در ارومیه نیز از مقالات جالبی است که توصیه می کنیم آن را مطالعه کنید.

اگر در اینستاگرام فعال هستید صفحه اینستاگرام آیروم سرویس را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه / خیابان میثم / بعد از پاستور

موبایل: 09359321074

شنبه تا پنجشنبه 8 تا 22

info@irumservice.ir

آخرین مقالات

لینک های مفید